Karaiby + USA 2016

Kolejny rok i kolejne wojaże przed nami. Na pierwszy ogień w tym roku idzie świąteczny wyjazd na wschodnie wybrzeże USA i Karaiby.

Naszą podróż rozpoczynamy we wtorek (22.03.2016) lotem operatora KLM do Amsterdamu. Tutaj mamy kilka godzin na szybkie zwiedzanie tego kraju ponieważ jest to nasz punkt przesiadkowy do Ameryki Północnej. Następnego dnia pod wieczór znajdziemy się już w Nowym Jorku. W planach jest kilkudniowy pobyt by zwiedzić główne atrakcje takie jak One World Trade Center, Top of The rock, Times Square, Statua Wolności, Flatirion Building, Central Park i wiele innych. Wymieniłem tylko główne, szczegółowy plan wszystkich punktów został podany poniżej. Po Nowym Jorku lecimy Deltą na Barbados, w tym kraju będziemy 4 dni i spędzamy na wyspie święta wielkanocne. Po Barbadosie zawitamy do Miami, także jako punkt przesiadkowy.

Plan punktów do zwiedzania (kolory oznaczają jakość atrakcji według naszego uznania. Zielone najlepsze, żółte średnie i czerwone najsłabsze.):

Po wyjeździe oczywiście możecie oczekiwać szczegółowej relacji z podróży. Łącznie z cenami, ocenami poszczególnych atrakcji i opisem wszelkich przygód. :)

Autor: Piotr Jatczyk